Nawigacja

Nawigacja

    • 1 czerwca Dzień Dziecka

      1 czerwca Dzień Dziecka

      Niech w Twoim sercu zawsze ciepełko gości.

      Baw się dziś wesoło, realizuj marzenia,

      bo gdy minie to Święto, zostaną wspomnienia!

      Moc życzeń z okazji Dnia Dziecka przesyła

      Dyrekcja i Grono Pedagogiczne

    • ÓSMOKLASIŚCI, POWODZENIA NA EGZAMINIE

    • NOC SÓW - WYNIKI KONKURSU

    • INNOWACJE PEDAGOGICZNE

      INNOWACJE PEDAGOGICZNE

      Zapraszamy do zapoznania się z przykładem dobrych praktyk, które zostały zrealizowane w naszej szkole:

      https://liblink.pl/mPvSgpLDgZ

      https://liblink.pl/QjG4vy466N

      https://liblink.pl/KkRFHZEt0x

      https://liblink.pl/bLnV0bPZjg

    • Jestem na pTAK

      Jestem na pTAK

      W oddziale przedszkolnym, w ramach projektu "Jestem na pTAK", po raz kolejny odbyły się zajęcia przyrodnicze. Dzieci usłyszały wiele ciekawych informacji o sowach – poznały najmniejszą i największą sowę, dowiedziały się jakie zmysły pomagają sowom prowadzić nocny tryb życia oraz co to są gałęźniki.

      serdecznie pozdrawiamy

      zespół na pTAK

    • ZAKOCHAJ SIĘ W PUSZCZY - KOLEJNY SUKCES

    • PODSUMOWANIE SZKOLNYCH KONKURSÓW WIELKANOCNYCH

    • PODZIĘKOWANIA ZA POMOC W ZBIÓRCE DARÓW

    • NOC SÓW

    • KONKURSY WIELKANOCNE - rozstrzygnięcie

      KONKURSY WIELKANOCNE - rozstrzygnięcie

      Dnia 15.04. w Trzebiatowskim Ośrodku Kultury rozstrzygnięto konkursy wielkanocne. Uczniowie naszej szkoły zdobyli czołowe miejsca.

      Konkurs na pisankę

       Kategoria klas I-III

      I miejsce – Justyna Sierocińska –kl. I b

      II miejsce – Aleksander Janul – kl. I b

                         Nina Janul -kl. I b

      III miejsce – Joanna Szumna – kl. I b

                          Justyna Zielińska – kl. 1 b

      Konkurs na palmę wielkanocną

      Klasy I-III:

      II miejsce- Szymon Ostrowiecki- kl.I b

      III miejsce- Michał Elminowski -kl.I b

      Serdecznie gratulujemy!

    • WIOSNA, WIOSNA ...

      WIOSNA, WIOSNA ...

      Wiosna, to czas kiedy przyroda budzi się z zimowego snu, czas radości, wiosennych spacerów. Jednak w tym roku mieliśmy wątpliwości, czy wiosna już jest. A jednak Wiosna już jest!!! Nieśmiało przebija się wśród szarych liści, ubarwiając nasze otoczenie. Patrząc na Wasze zdjęcia nie mam żadnych wątpliwości. Dziękujemy za piękne fotografie i zachęcamy do wyjść na spacer, do lasu, na obrzeża miasta, gdzie nie jest tłoczno i w spokoju, przy śpiewie ptaków cieszyć się z nadejścia tej pięknej pory roku.

    • Rekrutacja 2021/22

      Rekrutacja 2021/22

      30 marca bieżącego roku odbyło się posiedzenie Komisji Rekrutacyjnej powołanej przez dyrektora szkoły celem przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego. Komisja zapoznała się z wnioskami składanymi przez rodziców. Wszystkie wnioski złożone do oddziału zerowego i klas pierwszych zostały rozpatrzone pozytywnie.

      Do zobaczenia! 

    • NOC SÓW - konkurs

    • DZIEŃ ZIEMI

      DZIEŃ ZIEMI

      Już niebawem na całym świecie obchodzić będziemy DZIEŃ ZIEMI.

      Zapraszamy wszystkich uczniów do wzięcia udziału w kolejnej akcji Samorządu Uczniowskiego.

      Mamy dla Was propozycję przygotowania krótkiego filmu, a właściwie wywiadu promującego postawy ekologiczne w Waszych Rodzinach. Zasady są proste:

      1. Uczeń naszej szkoły jest redaktorem stacji telewizyjnej

      2. Rodzic / dziadkowie - przypadkowo napotkani przechodnie

      3. Redaktor zadaje pytania dotyczące ekologii, a uczestnicy sondy odpowiadają

      4. Pytania muszą dotyczyć ekologii i działań ekologicznych prowadzonych w rodzinnych domach

      5. Długość filmu maksymalnie 2 minuty

      6. Film należy przesłać do 22 kwietnia 2021r. do godz. 15.00 na adres: sutrzebiatowsp1@gmail.com

      7. Wiadomość z filmem musi być podpisana (imię i nazwisko, klasa), należy pamiętać o zgodzie na publikację filmu i wizerunku.

      Pozdrawiamy wszystkich i zachęcamy do pracy.

      Samorząd Uczniowski

      Beata Rabiega

    • CYBERPRZEMOC - JAK ZATRZYMAĆ?

      CYBERPRZEMOC - JAK ZATRZYMAĆ?

      Jak zatrzymać Cyberprzemoc bez rezygnowania z aktywności w Internecie?

      Korzystanie z Internetu niesie wiele korzyści. Jednak, jak wiele rzeczy w życiu, wiąże się z wieloma niebezpieczeństwami, przed którymi należy się chronić. Jeśli doświadczasz przemocy w Internecie, możesz chcieć usunąć wybrane aplikacje i przez jakiś czas pozostać offline. Jednak nie jest to rozwiązanie długoterminowe. Nie zrobiłeś niczego złego, dlaczego miałbyś być poszkodowany? Dla sprawcy przemocy może też być to sygnał świadczący o bezkarności jego zachowań. Wszystkim nam zależy, aby zatrzymać zjawisko Cyberprzemocy, dlatego zgłaszanie takich przypadków jest niezwykle ważne. Zależy nam także na czymś więcej. Musimy być rozważni i zastanawiać się, czy to co udostępniamy lub napiszemy w Internecie kogoś nie skrzywdzi. Bądźmy dla siebie uprzejmi, zarówno online jak i offline. Wszystko zależy od nas samych!

      W jaki sposób mogę zadbać o prywatność i chronić swoje dane osobowe w mediach społecznościowych?

      Pomyśl dwa razy zanim coś udostępnisz w Internecie. To przestrzeń, w której to, co udostępnisz pozostaje na zawsze i kiedyś może zostać wykorzystane wbrew Tobie. To może być krzywdzące. Nie przekazuj takich danych jak adres zamieszkania, numer telefonu czy nazwa szkoły. Dowiedz się więcej o ustawieniach prywatności w aplikacjach, z których korzystasz.

      Poniżej kilka przykładów, co możesz zrobić:

      1.W ustawieniach prywatności możesz zdecydować, kto będzie widział Twój profil, wysyłał do Ciebie wiadomości czy komentował posty.

      2.Możesz zgłaszać wszystkie obraźliwe komentarze, wiadomości, zdjęcia i prosić o ich usunięcie.

      3.Oprócz usunięcia ze znajomych, możesz kompletnie zablokować daną osobę, uniemożliwiając jej wejście na Twój profil i kontakt z Tobą.

      4.Możesz wybrać opcję, aby komentarze wyświetlały się jedynie konkretnym osobom.

      5.Możesz usunąć post, który udostępniłeś lub ukryć go przed konkretnymi osobami.

      W większości platform osoba, którą zablokujesz, zgłosisz lub której ograniczysz możliwości związane z Twoją aktywnością, nie zostanie w żaden sposób poinformowana.

       

               Źródło:UNICEF

    • ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNE

    • PALMA WIELKANOCNA

    • RĘCZNIE ROBIONE - NIE KUPIONE

      RĘCZNIE ROBIONE - NIE KUPIONE

      Serdecznie dziękuję uczniom i rodzicom za udział w akcji RĘCZNIE ROBIONE- NIE KUPIONE”. Wasze prace są wyjątkowe, bo zrobione własnoręcznie. Wykazaliście się talentem i pomysłowością.

       

       

       

       

       

      Z okazji Świąt Wielkanocnych życzę
      wszystkiego co najlepsze i najprzyjemniejsze,
      przede wszystkim rodzinnej atmosfery, szczęścia osobistego,
      a ponadto dużo zdrowia.

    • NIEBIESKI KWIECIEŃ

      NIEBIESKI KWIECIEŃ

      NIEBIESKI KWIECIEŃ MIESIĄCEM WIEDZY o AUTYZMIE!

      2 kwietnia na całym świecie obchodzony jest Światowy Dzień Świadomości Autyzmu, ustanowiony przez Organizację Narodów Zjednoczonych. Charakterystycznym motywem obchodów Światowego Dnia Świadomości Autyzmu jest kolor niebieski. Nasza szkoła również pragnie wypełnić się błękitem, dając tym samym znak solidarności z osobami dotkniętymi autyzmem. Zapraszamy wszystkich do udziału w akcji "NIEBIESKA 1"              i przesyłania zdjęć. W tym wyjątkowym roku życzymy wszystkim rodzinom dotkniętym autyzmem siły, zdrowia        i zmian na lepsze. A Wy Drodzy Uczniowie, Rodzice, Koleżanki i Koledzy przyjrzyjcie się czasem osobom z autyzmem i dostrzeżcie, jakie są prawdziwe, szczere i cudowne, pomimo że zachowują się dość często całkiem inaczej. Uczmy się od siebie życzliwości i zrozumienia.

      „Miarą twojego człowieczeństwa jest wielkość twojej troski o drugiego człowieka”                    

                                                                                                                      (Ks. Mieczysław Maliński)

      Pamiętaj - w KWIETNIU NIE BĄDŹ ZIELONY-BĄDŹ NIEBIESKI:)

      Szkolne (NIEBIESKIE) specjalistki:

      Anna Kukiełka

      Justyna Pietrzak

      Agnieszka Suszyńska

      Agata Tarko

      Kaja Warcholak

       

    • WIOSNA PEŁNA FIGUR

      WIOSNA PEŁNA FIGUR

      Niezmiernie miło jest Nam poinformować wszystkich o wynikach konkursu "WIOSNA PEŁNA FIGUR":-decyzją podjętą przez przewodniczącą zespołu - bezkonkurencyjne trzy zwycięskie prace należą do:

       

       

       

      Weroniki Pietrzak (klasa 5b),

                Gabrysi Derdy (klasa 4b),

                  Liliany Gładysz (klasa 4b).

      Dziękujemy za udział w konkursie.

      Wszystkie prace znajdują się w albumie fotograficznym.

    strona:

    Aktualności

    Kontakt

    • Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Kochanowskiego
      ul. Kamieniecka 16
      72-320 Trzebiatów
      Sekretariat znajduje się w budynku szkoły przy ulicy Wodnej 2.
    • 91 3872518

    Galeria zdjęć