Nawigacja

Nawigacja

    • WYCIECZKA INTEGRACYJNA KLAS 7D I 7E

      WYCIECZKA INTEGRACYJNA KLAS 7D I 7E

      Uczniowie klasy 7D i 7E uczestniczyli w zajęciach integracyjnych w Chełmie Gryfickim. Siódmoklasiści wykonywali wiele zadań: biegali na orientację, strzelali do celu, wspinali się, poszukiwali skarbów, budowali tratwy, pokonywali tor przeszkód oraz rozwiązywali zadania logiczne. Na koniec pobytu rozpalili ognisko, na którym upiekli kiełbaski.

    • SUKCES W TURNIEJU JEDYNKA ORZYSZ CUP 2021

      SUKCES W TURNIEJU JEDYNKA ORZYSZ CUP 2021

      W sobotę i niedzielę zawodniczki MLUKS Jedynki Trzebiatów brały udział w turnieju unihokejowym Jedynka Orzysz Cup 2021. Po dwóch dniach zmagań i 5 meczach zdobyliśmy I miejsce.                                         Kategoria dziewcząt 2007-2008 była najsilniej obsadzona, startowano w dwóch grupach po 4 zespoły

      W rozgrywkach grupowych zanotowaliśmy wyniki:

      z UKS Biedronka Chudek 6:7

      z UKS Bankówka Zielonka 7:5

      z UKS Gródek 5:3

      W niedzielę rozegrano półfinały i finał:

      półfinał z UKS Motława Suchy Dąb 18:4

      finał z UKS Jedynka Orzysz 3:1

      Ostateczna kolejność turnieju w kategorii G-14

      1. MLUKS Jedynka Trzebiatów
      2. UKS Jedynka Orzysz
      3. UKS Motława Suchy Dąb
      4. UKS Biedronka Chudek
      5. UKS Bankówka Zielonka
      6. UKS Gródek
      7. WSU Wierzchowo
      8. SP 2 Białystok

      W zawodach wzięły udział: Karolina Zubrewicz, Michalina Gołuchowska, Aurelia Omelańczuk, Łucja Iwaniec (SP 2 Trzebiatów), Zuzanna Zub, Nikola Kupis, Anna Kizik i Zuzanna Koper (bramkarz).                                            W drodze powrotnej zatrzymaliśmy się w Kwidzyniu, podziwiając Zamek Krzyżacki.

    • SZKOLNA WYCIECZKA KLAS 7A I 7B

      SZKOLNA WYCIECZKA KLAS 7A I 7B

      13 września bieżącego roku uczniowie klas 7a i 7b miło spędzili czas w Parku Edukacji i Rekreacji Mandragora w Gąbinie.Dzieci uczestniczyły w grze terenowej "Poszukiwanie Skarbów Mandragory", w lekcji przyrody „ "Opowieści o Sośnie w Magicznym Lesie Mandragory”, zwiedzały Park Mandragory z przewodnikiem. Dużą atrakcją w czasie pobytu w parku była ścieżka zmysłów, celtycki horoskop drzew, motylarnia, chata czarownicy, piramida energetyczna . Zwiedzanie umilał pięknymi opowieściami Pan Krzysztof. Dzieci mogły zobaczyć niezwykłe okazy kwiatów, drzew i krzewów. Wiele pochodziło z dalekich krajów. Na zakończenie pobytu mogliśmy upiec kiełbaski przy wspólnym ognisku. Siódmoklasiści przebywali pod opieką Pani Doroty Mindy, Pani Anny Pawłow, Pani Olgi Wójtów i Pana Piechowicza.

    • AKCJA SPRZĄTANIE ŚWIATA - POLSKA 2021

      AKCJA SPRZĄTANIE ŚWIATA - POLSKA 2021

      Akcja Sprzątanie świata – Polska jest częścią międzynarodowego ruchu „Clean Up The World”, wywodzącego się z Australii. Uczestniczy w nim wiele milionów wolontariuszy na całym świecie.W 3. weekend września tego roku nasza szkoła również dołączyła do Akcji. Lata 2020 – 2021 to czas pandemii, który wpłynął na nasze codzienne życie, ale nie pozostał też obojętny dla natury. Jak podają raporty „Fundacji Nasza Ziemia” w ubiegłorocznej Akcji zgłoszono ponad 600 dzikich wysypisk, zebrano na plażach, w lasach i w parkach tony odpadów – szklanych i plastikowych butelek po napojach, opakowań z tworzyw sztucznych po jedzeniu pozostawionych przez turystów odpoczywających na łonie natury. To dowodzi naszej lekkomyślności i niefrasobliwości. Dlatego hasło tegorocznej Akcji brzmi: „Myślę, więc nie śmiecę”. To hasło każdy z nas powinien wziąć sobie do serca i pamiętać, że w Akcji Sprzątanie Świata – Polska nie chodzi o to by sprzątać, ale o to by nie śmiecić i właściwie segregować odpady.

    • SZKOLNA WYCIECZKA KLAS TRZECICH DO WOLIŃSKIEGO PARKU NARODOWEGO -MIĘDZYZDROJE

      SZKOLNA WYCIECZKA KLAS TRZECICH DO WOLIŃSKIEGO PARKU NARODOWEGO -MIĘDZYZDROJE

      Po  wakacyjnych podróżach jeszcze emocje nie opadły, a już 14 września klasy trzecie wraz z wychowawcami udały się na wycieczkę szkolną do Wolińskiego Parku Narodowego – Międzyzdroje.

      Trasa wycieczki była tak zaplanowana, aby dzieci mogły przebywać jak najwięcej czasu na świeżym powietrzu.  Podczas podróży autokarem przewodnik turystyczny Pan Antoni Krzewicki uatrakcyjniał uczniom czas ciekawymi opowieściami o miejscach  i  miejscowościach przez które przejeżdżaliśmy.

      Najpierw udaliśmy się do Wolińskiego Parku Narodowego, gdzie mogliśmy obserwować piękny świat przyrody:żubry, orły ,dziki, dostojnego jelenia.  Kolejnym punktem naszej wycieczki były Międzyzdroje, gdzie udaliśmy się na seans do Planetarium w poszukiwaniu granic naszego Układu Słonecznego. Mieliśmy również okazję podziwiać piękny krajobraz,który roztacza się wokół Jeziorka Turkusowego. Wspólny posiłek zregenerował nasze siły i w drodze powrotnej weszliśmy także na najwyższy klif Gosań, który położony jest na wyspie Wolin, bezpośrednio nad Morzem Bałtyckim. Wycieczka sprawiła uczniom wiele radości. Pan Antoni sprawił,że była to również ciekawa lekcja historii i przyrody. Wszyscy wróciliśmy do domu z szerokimi uśmiechami na buzi, pamiątkami oraz kolejnym bagażem przygód.

                                                                                                                                              Małgorzata Dudek

    • Nowy rok szkolny

      Nowy rok szkolny

      1 września 2021 r. na boisku szkolnym odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022.

      Po odśpiewaniu hymnu państwowego głos zabrała dyrektor szkoły Dorota Konopko, która serdecznie przywitała wszystkich zgromadzonych i życzyła wielu sukcesów w rozpoczynającym się roku szkolnym.

       

    • OTO CZŁOWIEK - spektakl baletowy

      30 czerwca w Regionalnym Centrum Kultury w Kołobrzegu odbył się spektakl "Oto człowiek", w którym zagrała uczennica naszej szkoły - Oliwia Szymańska. Gratulujemy występu oraz życzymy dalszych sukcesów!

    • WSPANIAŁY SUKCES NASZYCH UCZENNIC W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE

    • WAKACYJNE ŻYCZENIA

    • BEZPIECZNE WAKACJE

    • Dzień Dziecka

    • CIEKAWA LEKCJA MATEMATYKI

      CIEKAWA LEKCJA MATEMATYKI

      A tuż przed wakacjami uczniowie mieli okazję odkryć świat geometrii w praktycznym działaniu. Udało się nam skonstruować prostopadłościany, w tym także sześcian. Na gotowych konstrukcjach powtórzyliśmy nazwy, liczyliśmy krawędzie, i wierzchołki. Brawo!

    • PODZIĘKOWANIA DLA SZKOŁY

    • MIĘDZYNARODOWE KONFRONTACJE BALETOWE

      Uczennica naszej szkoły, Oliwia Szymańska, zdobyła  wysokie miejsca w Miedzynarodowych Konfrontacjach Baletowych Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

    • "Oto JA-Moje Pasje i Marzenia"

       "Oto JA-Moje Pasje i Marzenia"

      Drodzy Uczniowie! Szanowni Rodzice i Nauczyciele!Niezmiernie miło jest Nam poinformować wszystkich o wynikach konkursu "Oto JA-Moje Pasje i Marzenia":-decyzją podjętą przez zespół informatyczno-plastyczny - bezkonkurencyjne zwycięskie prace stworzyły:

      w klasach I-III:

      I miejsce Antonina Ostaszewska

      II miejsce Hanna Pilczuk

      III miejsce Mateusz Kinowski

      w klasach IV-VIII:

      I miejsce Martyna Pawlak

      II miejsce Jagoda Ronowicz

      III miejsce Oliwia Grudzińska 

       

      Dziękujemy za udział w konkursie.

      Gratulujemy zwycięzcom :)

    • MIESIĄC BIBLIOTEK

      MIESIĄC BIBLIOTEK

      Maj jest miesiącem poświęconym książce i czytelnictwu. Na szczęście wróciliśmy już  do szkoły i mogliśmy czynnie włączyć się w tę akcję. W ostatnich  dniach biblioteka szkolna gościła najmłodszych uczniów naszej szkoły, tym razem odwiedziły nas klasy I „b” i I „c”. Podczas tej wizyty uczniowie zostali zapoznani z zasadami korzystania ze zbiorów bibliotecznych. Wiedzą już jak należy  zachować się w bibliotece oraz w jaki sposób dbać o wypożyczone książki. Na pamiątkę tej wizyty uczniowie złożyli swoje podpisy, a także wypożyczyli pierwszą książkę.Wzrost zainteresowania książkami można było zauważyć już na następnej przerwie, od tej pory codziennie gościmy pierwszaków i życzymy sobie, żeby tak zostało.W maju ukazało się w naszej bibliotece sporo książkowych nowości, które z pewnością zainteresują naszych najmłodszych czytelników.

                          
                   Zapraszam serdecznie            

                       Anna Czyżyk

    • FOTORELACJA Z KONKURSU TAŃCA SPORTOWEGO

    • DZIEŃ DZIECKA W KLASIE 1B

      DZIEŃ DZIECKA W KLASIE 1B

      1 czerwca obchodziliśmy Dzień Dziecka. W związku z tym, ten szczególny dzień spędziliśmy naprawdę wyjątkowo: wspólnie graliśmy w gry planszowe, wzięliśmy udział w konkursach, czekały na Nas smakołyki w postaci lodów i słodyczy. Na zakończenie każdy z Nas otrzymał drobny upominek. Wszyscy świetnie się bawiliśmy.

                                                                                                                  Pozdrawiamy klasa 1b wraz z wychowawcą

    • GRATULUJEMY SUKCESU

    • OTWÓRZ SIĘ NA POMOC ...

      OTWÓRZ SIĘ NA POMOC ...

      Otwórz się na pomoc

      nie zamykaj Siebie

      To od Ciebie zależy

      jak potoczy się ta historia …

      Zapraszamy do  wysłuchania krótkich, prawdziwych historii, które zastały zamieszczone w poniższym linku. Przedstawiają one najczęstsze problemy z jakimi możemy spotkać się w czasie pandemii. Filmy są opatrzone komentarzem psychologa i mogą być wskazówką do podjęcia działań w określonej sytuacji.

      W linku oprócz historii zamieszczony jest krótki, interaktywny filmik - gra. Dokonując wyborów decydujecie o przebiegu akcji. Grać można wielokrotnie dokonując różnych wyborów, co może poszerzyć Twoje spojrzenie na daną sytuację.

      https://gs24.pl/gmina-trzebiatow-otworz-sie-na-pomoc/re

      Otwórz się na pomoc z Gminą Trzebiatów Otwórz się na pomoc z Gminą Trzebiatów

      Otwórz się na pomoc z Gminą Trzebiatów,  zauważ problem dzieci i młodzieży od internetu
       i komputera, zagraj z nami…

       

       

    strona:

    Aktualności

    Kontakt

    • Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Kochanowskiego
      ul. Kamieniecka 16
      72-320 Trzebiatów
      Sekretariat znajduje się w budynku szkoły przy ulicy Wodnej 2.
    • 91 3872518

    Galeria zdjęć