Nawigacja

Nawigacja

    • Wniosek o przyjęcie dziecka do szkoły, oddziału przedszkolnego.

      Szanowni Państwo!

      Tutaj można pobrać wniosek o przyjęcie dziecka do szkoły, oddziału przedszkolnego

      WNIOSEK_o_przyjecie_do_szkoly.doc

      i następnie drogą elektroniczną przesłać na adres szkoły.

      sptrzebiatow@poczta.onet.pl

      Pozdrawiamy!

       

    • Zawieszenie zajęć dydaktyczno-wychowawczych

                             Drodzy Rodzice i Opiekunowie!

               Lekarze, specjaliści, eksperci WHO wskazują, że wprowadzenie odpowiednich i odpowiedzialnych działań może ograniczyć rozprzestrzenianie się wirusa. Obecna sytuacja epidemiologiczna w Polsce może zagrozić zdrowiu obywateli. Dlatego na podstawie tzw. specustawy Minister Edukacji Narodowej przygotował rozporządzenie, które czasowo ogranicza funkcjonowanie jednostek systemu oświaty na obszarze całej Polski.

      W związku z bieżącą sytuacją informujemy, iż zajęcia zostają zawieszone na czas  16 - 25 marca 2020 r. Telefon kontaktowy do szkoły: 91 38 72 518.

      Informujemy, że pod numerem 800 190 590 uruchomiona została całodobowa infolinia NFZ dotycząca postępowania w sytuacji wątpliwości podejrzenia koronawirusa.

       

      Rodzicu,

      • zachęcaj dziecko do samodzielnej nauki w czasie gdy nie będzie lekcji w szkole. Ministerstwo Edukacji Narodowej na platformie epodręczniki.pl. udostępnia szereg materiałów edukacyjnych, które pozwalają uzupełnić, ugruntować i poszerzyć wiedzę. Dostęp do tych zasobów jest bezpłatny;
      • jeśli masz dziecko w wieku do 8 lat, przysługuje Ci zasiłek opiekuńczy do 14 dni. Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie internetowej ZUS.
      • przekaż osobom, które będą opiekować się Twoim dzieckiem, podstawowe informacje dotyczące bezpieczeństwa i higieny;
      • rygorystycznie przestrzegaj w domu zasad higieny i czystości pomieszczeń, w których przebywasz;
      • śledź na bieżąco komunikaty GIS, MZ i MEN o sytuacji epidemiologicznej w kraju oraz informacje przesyłane przez dyrektora szkoły.

      Uczniu,

      • pamiętaj o swoim bezpieczeństwie w domu. Unikaj miejsc, gdzie są duże skupiska ludzi (np. komunikacja publiczna, kino, teatr, centra handlowe);
      • przerwa w funkcjonowaniu Twojej szkoły nie powinna oznaczać dni wolnych od nauki;
      • odpowiedzialnie wykorzystaj czas zawieszenia zajęć w Twojej szkole. Przeczytaj ulubioną książkę, spróbuj uzupełnić swoje wiadomości lub rozwijaj kompetencje. Skorzystaj przy tym z darmowej platformy epodreczniki.pl i materiałów rekomendowanych przez Twojego nauczyciela;
      • przestrzegaj w domu zasad higieny i czystości pomieszczeń, w których przebywasz.

      Platforma epodreczniki.pl i materiały do samodzielnej nauki

    • Rekrutacja na rok szkolny 2023/2024

      Rekrutacja na rok szkolny 2023/2024

       

      Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 w Trzebiatowie ogłasza nabór do  oddziałów przedszkolnych i klas pierwszych na rok szkolny 2021/2022.  Wnioski o przyjęcie dzieci do szkoły - karty zgłoszeń należy składać w sekretariacie szkoły w terminie od 25 lutego do 15 marca 2021 r. w godz. 8.00- 15.00. Prosimy  o terminowe dopełnienie tego obowiązku. Karty zgłoszeń są do pobrania na stronie szkoły w zakładce "Dla rodziców" lub  w sekretariacie szkoły przy ulicy Wodnej 2. 

      Jeżeli Państwo posiadacie niżej wymienione dokumenty należy dołączyć je do wniosku: 

      1. Orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego.

      2.Prawomocny wyrok o rozwodzie lub separacji.

      3.Dokument potwierdzający objecie dziecka pieczą zastepczą.

      4.zaswidczenie o wielodzietności rodziny.

    • WIOSNA PRZED SZKOŁĄ

      WIOSNA PRZED SZKOŁĄ

       

      Przed szkołą na ulicy Kamienieckiej wyrosły krokusy, które były posadzone w listopadzie.  W ramach szkolnej akcji Krokusowa Rewolucja już po raz trzeci zagospodarowaliśmy teren zielony przed szkołą.  Bardzo prosimy, by być ostrożnym i nie niszczyć krokusów.

    • ZBIÓRKA MATERIAŁÓW PLASTYCZNYCH

       

       

      Dobiegła końca zbiórka materiałów plastycznych dla uczniów z Zespołu Szkół Szpitalnych w Szczecinie. Zebraliśmy bardzo dużą ilość artykułów plastycznych - bloki kolorowe, farby, kredki, plasteliny, nożyczki, kleje, pędzle, ołówki, gumki oraz elementy dekoracyjne – brokaty, cekiny, piórka oraz papiery ozdobne.

      Serdecznie dziękujemy uczniom, którzy pozytywnie zareagowali na ogłoszoną zbiórkę oraz przekazali materiały plastyczne.

    • KONKURS WALENTYNKOWY - WYNIKI

       

      Mamy przyjemność poinformować, że w szkolnym konkursie plastycznym „Najpiękniejsza Karta Walentynkowa” w kategorii klas IV-VI wyniki przedstawiają się następująco:

      I miejsce – Oliwia Kujawa

      II miejsce – Hanna Styranka

      III miejsce – Paulina Hinc, Julia Pietrzak

      Wyróżnienia – Oliwia Gliszczyńska, Wiktoria Grys, Alicja Kubczyk

      Natomiast w kategorii klas VII – VIII wyniki przedstawiają się następująco:

      I miejsce – Joanna Tomczyk, Julia Fesio

       

      Serdecznie gratulujemy!

    • Bieg Tropem Wilczym

      Uczciliśmy Narodowy Dzień Żołnierzy Wyklętych biorąc udział w Biegu Tropem Wilczym. Dystans biegu wynosił 1963m, który najszybciej pokonał Adam Sobutka zajmując I miejsce w kategorii "Młode Wilki". Gratulacje dla uczestników biegu. 1 marca uczestniczyliśmy w rekonstrukcji historycznej przygotowanej przez GRH "Nałęcz". W holu szkolnym zaprezentowano gazetkę tematyczną poświęconą Bohaterom Państwa Podziemnego.

    • Pierwsza pomoc

      Pierwsza pomoc

      Dnia 2 marca 2020 roku naszą szkołę odwiedziło Stowarzyszenie Gryf Tactical Group Gryfice celem przeprowadzenia prelekcji dotyczącej zasad udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej.Podczas spotkania przedstawiciele Gryf Tactical udzielili wskazówek dotyczących postępowania z poszkodowanym w wypadku oraz pokazali na fantomie jak udzielać pierwszej pomocy.Uczniowie z dużym zaangażowaniem brali udział w zajęciach praktycznych. Próbowali swoich sił przy resuscytacji na fantomie.W zajęciach brali udział uczniowie klas szóstych.

      Serdecznie dziękujemy przedstawicielom Stowarzyszenia Gryf Tactical Group Gryfice.

    • Narodowy Dzień Pamięci „Żołnierzy Wyklętych”

      Narodowy Dzień Pamięci „Żołnierzy Wyklętych”

      3 lutego 2011 roku Sejm uchwalił ustawę o ustanowieniu dnia 1 marca Narodowym Dniem Pamięci Żołnierzy Wyklętych.

      Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych ma być wyrazem hołdu dla żołnierzy drugiej konspiracji za świadectwo męstwa, niezłomnej postawy patriotycznej i przywiązania do tradycji niepodległościowych, za krew przelaną w obronie Ojczyzny.

      W naszej szkole panie J. Mruk i I. Zych przygotowały okolicznościową wystawę upamiętniającą wydarzenia tamtych dni.

    • SPEKTAKL BALETOWY „CEBULINEK”

      W Regionalnym Centrum Kultury w Kołobrzegu odbył się spektakl baletowy na motywach bajki „Cebulinek”, podczas którego występowali uczniowie International Dance Akademy Kołobrzeg. Mamy przyjemność poinformować, że główną rolę fantastycznie odegrała uczennica klasy 5E – Oliwia Szymańska.

      Bohaterami bajki są warzywa mieszkające w Jarzynowym Miasteczku, opodal którego jest zamek złego księcia Cytryny. Władca źle traktuje bohaterów (warzywa) nakładając na nich coraz większe podatki, a za sprzeciw srogo karze. W ten sposób mama Cebulinka trafiła do więzienia. Cebulinek z przyjaciółmi postanawia ją uwolnić. Jak to w bajce bywa, wszystko dobrze (i efektownie) kończy się.

      Więej zdjęć z przedstawienia w galerii.

    • Stypendiada

      W grudniu 2019 r. uczniowie z klas I-III wzięli udział

      w Ogólnopolskiej Stypendiadzie Wczesnoszkolnej.

      W ramach stypendiady odbyły się konkursy: czytelniczy, ortograficzny, matematyczny i plastyczny.

      Miło nam poinformować, że wśród laureatów konkursu plastycznego

      są uczniowie naszej szkoły:

      III miejsce - Antonina Ostaszewska  kl. II a

                                  Wyróżnienia:

      Hanna Pilczuk kl. I a

      Damian Kostera kl. I b

      Lena Domienik  kl. II a

      Oliwia Piechowska  kl. III c

       

      Gratulujemy wszystkim uczestnikom i życzymy dalszych sukcesów

    • Szkolny Konkurs Recytatorski

      W dniu 6 lutego odbył się Szkolny Konkurs Recytatorski uczniów klas I-III.

      Występy uczniów oceniała komisja w składzie:

      Pani Stanisława Prętka, Pani Krystyna Salamon oraz Pani Maria Stankiewicz.

      Oto wyniki:
                  1. miejsce - Damian Kostera 1b
                  2. miejsce - Zuzanna Porębska 3a
                  3. miejsce - Lena Domienik 2a

                  wyróżnienia: Nadia Domańska 3a
                                         Zofia Sytnik 3a
                                         Maja Zub 3b


      Wymienieni uczniowie będą reprezentować szkołę w konkursie gminnym,

      który odbędzie się 27 lutego w Trzebiatowskim Ośrodku Kultury.
      Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom oraz komisji oceniającej.

      Zwycięzcom gratulujemy i życzymy powodzenia w kolejnym etapie konkursu!

       

      Organizatorzy:

      Stanisława Radowska, Katarzyna Sańda

    • Wyłącz HEJT! Włącz SIEBIE!

      Wyłącz HEJT! Włącz SIEBIE!

      W RAMACH DZIAŁAŃ KAMPANII LOKALNEJ
      ORGANIZATORZY I PARTNERZY ZAPRASZAJĄ

      DZIECI I MŁODZIEŻ
      z gminy Trzebiatów

      DO UCZESTNICTWA W KONKURSIE PLASTYCZNYM

       

      Wyłącz HEJT! Włącz SIEBIE!

      Termin składania prac od 4 lutego do 24 kwietnia 2020
      Szczegóły Regulaminu konkursu dostępne
      są w szkołach  oraz na stronie internetowej www.trzebiatow.naszops.pl

      Konkurs skierowany jest do trzech kategorii wiekowych z przypisaną formą pracy :

      1. uczniowie najstarszych grup przedszkolnych do III klasy szkoły podstawowej forma                                               zakładki do książki           ( technika i forma dowolna),
      2. uczniowie  klas IV – VI forma plakatu z hasłem (forma A4 papierowa lub elektroniczna),
      3. uczniowie klas VII i VIII szkół podstawowych – uczniowie szkół ponadpodstawowych – forma broszury ( forma elektroniczna)

       Preferowane techniki: rysunek, malarstwo, techniki mieszane, grafika komputerowa (wydruk).

       

       

    • WYJAZD KLASOWY

       

       

      W ostatnim tygodniu tuż przed feriami uczniowie klasy 4A, 4B oraz 5E wybrali się  do Koszalina. Celem wyjazdu klasowego było obejrzenie bajki „Śnieżka i fantastyczna siódemka” w Multikinie oraz zajęcia sportowe w Centrum Rozrywki Play Park. Uczniowie miło spędzili czas oraz byli zadowoleni z atrakcji, jakie były zaplanowane na ten dzień.

    • PODZIĘKOWANIA

      PODZIĘKOWANIA

      Dziękujemy wszystkim uczniom, rodzicom, nauczycielom, którzy otworzyli serce i tak licznie i z wielkim zaangażowaniem włączyli się do akcji polegającej na zbiórce przyborów szkolnych i higienicznych dla dzieci z Kenii.

    • FERIE

       Od 10 lutego zaczynają się ferie zimowe. 

      Udajemy się na dwutygodniowy, zasłużony dla wszystkich „urlop od szkoły” . Wracamy 24 lutego.

      Będziemy mogli odpocząć,  zrelaksować się  i nabrać sił do pracy w II półroczu.

      Nie zapominajmy jednak  w tym czasie o bezpieczeństwie swoim i innych, zwłaszcza jeśli zamierzamy spędzić ten czas na uprawianiu sportów zimowych. 

       Ferie zimowe - Obrazek 2

      Wszystkim uczniom i nauczycielom dyrekcja szkoły życzy miłego i bezpiecznego wypoczynku.

       

    • Maratonu Pisania Listów


      Otrzymaliśmy zaświadczenie od Zespołu Amnesty International o zorganizowaniu Maratonu Pisania Listów w roku 2019. W dokumencie możemy przeczytać jak ważne jest nasze szkolne zaangażowanie i podjęcie walki o bardziej sprawiedliwy świat.

    • Bal karnawałowy

      W dniu 31.01.2020 r. w naszej szkole odbył się bal karnawałowy.  Sala gimnastyczna zamieniła się w prawdziwą salę balową i zapełniła się niezwykłymi postaciami z bajek, filmów  i komiksów. Najpierw tańczyli uczniowie klas I-III, a po południu klas IV-VIII. Zabawę zorganizował Samorząd Uczniowski.Wszyscy uczniowie bawili się znakomicie przy rytmach różnorodnej muzyki, jak przystało na prawdziwy bal. Były pociągi, korowody, kółeczka i tańce w parach. Wszyscy mogli uczestniczyć w zabawach i konkursach. Humor dopisywał zarówno dzieciom jak i wychowawcom.Kiedy czas zabawy dobiegł końca, dzieci z żalem opuszczały salę balową. Bal umożliwił dzieciom i wychowawcom spędzenie czasu w miłej atmosferze, a wspólna zabawa przyniosła wiele radości.Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów, a Uczniom z Samorządu Uczniowskiego za wystrój sali i zorganizowanie wspaniałej zabawy.

    • ŚWIĄTECZNA GEOMETRIA

      KONKURS ŚWIĄTECZNA GEOMETRIA ROZSTRZYGNIĘTY!

      I miejsce Alicja Kubczyk  kl 6c

      II miejsce Martyna Pawlak kl 5e

      III miejsce Mikołaj Jaroszyński kl 6b

      wyróżnienie:Julian Górowski kl 5e

      Zofia Jutel kl 5e

      Oliwia Kujawa kl 6b

      Leon Doliński kl 0

      Błażej Bugaj kl 0

      Maja Borowicz kl 2a

      Zwycięzcom gratuluję!

      Zawada Anna  

      Opiekunowie Szkolnego Klubu Wolontariatu:Agnieszka Suszyńska, Agata Tarko

    strona:

    Aktualności

    Kontakt

    • Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Kochanowskiego
      ul. Kamieniecka 16
      72-320 Trzebiatów
      Sekretariat znajduje się w budynku szkoły przy ulicy Wodnej 2.
    • 91 3872518

    Galeria zdjęć